Akční nabídky půjček nekončí

Ani v jarních měsících neskočila snaha bankovních ústavu i nebankovních společností nabízet co nejvýhodnější varianty spotřebitelských úvěrů. Určitě se tak před podpisem smlouvy vyplatí porovnat si nabídky více poskytovatelů a vybrat si takovou, jejíž podmínky vám nejlépe vyhovují, tedy buď:

  • nižší úrok i RPSN a tím i celková uhrazená částka
  • nízké měsíční splátky
  • speciální bonus při využití jiného finančního produktu
  • možnost odložit si bezplatně jednu či více splátek
  • odpuštění poplatků za uzavření smlouvy i za předčasné splacení

Hledejte různé akční nabídky, které mohou úvěr podstatně zlevnit, ale ani u nich nezapomínejte přečíst veškeré podmínky, včetně důvodů, proč akční nabídku získat nemusíte.

ZONKY GARANTUJE VÝHODNĚJŠÍ PŮJČKU NEŽ V BANCE

Nejpopulárnější P2P platforma u nás je ZONKY. Momentálně garantuje zájemcům o půjčky, že získají výhodnější úrok než v bance, a to už od 3,99 %. Žádost o půjčku lze navíc snadno vyřídit online z domova za pár minut a půjčit si můžete do výše 0,5 mil. korun až na 84 měsíců.

HOME CREDIT VRACÍ ČTVRTINU ÚROKŮ

Home Credit své akční nabídky často mění. Momentálně u svých půjček nabízí bonus v podobě vrácení ¼ úroků při řádném splácení. Úroky vyplácí průběžně, a to vždy po 12 uhrazených splátkách. Půjčit si tak lze 10 000 až 250 000 Kč na 12 až 96 měsíců. Vedení účtu, mimořádná splátka i předčasné splacení celé půjčky je zdarma. Za drobný měsíční poplatek si můžete objednat pojištění, nebo další doplňkové služby, například změnu výše a počtu splátek, nebo odložení splátek.

BANKY SPOJUJÍ ÚVĚRY S DALŠÍM PRODUKTEM

Většina bank nabízí výhodnější podmínky za aktivní využívání dalších bankovních produktů, nejčastěji osobních účtů a pojištění úvěru. Při aktivním používání běžného účtu a sjednání pojištění tak v UniCredit Bank můžete získat slevu na úrokové sazbě ve výši 2 % p. a. Presto půjčka se poskytuje až do výše 1 mil. korun se splatností 3 až 120 měsíců a s úrokem od 5,4 % p. a.

Minutová půjčka od Equa bank má aktuálně RPSN (roční procentní sazbu nákladů) už od výše 5,9 % a úrok od 5,7 % p. a. Je zcela bez poplatků při zřízení, v průběhu i při předčasném splacení a umožňuje také bezplatně změnu data splácení.

Česká spořitelna stále nabízí možnost odpuštění až 15 splátek, pokud si klient vezme novou půjčku, nebo si nechá již existující úvěry zkonsolidovat, a zároveň bude celková doba splácení minimálně 24 měsíců. Půjčit si je tak možné částku 20 000 až 700 000 Kč na 12 až 120 měsíců a s úrokem od 5,90 % p. a. Komerční banka nabízí také akční úrokovou sazbu už od 5,9 % p. a.

Raiffeisenbank nabízí Rychlou půjčku s bonusovou sazbou 4,9 % při řádném splácení, a to až do výše 700 000 na 6 až 96 měsíců. Ne vždy jsou ale akční nabídky nabízeny všem a vaše nabídka se tak o d nejvýhodnější může dost lišit. Proto Moneta Money Bank garantuje u všech půjček Expres Plus nad 200 tisíc korun pevnou úrokovou sazbu ve výši 6,9 % p. a. Air bank nabízí půjčku zcela bez poplatků s úrokem od 4,9 % p. a., splatností 6 až 96 měsíců a do výše až 900 000 Kč.

Při porovnávání nabídek dejte pozor, abyste nezaměnili úrok a RPSN. Pro porovnání různých nabídek je směrodatnější RPSN, které zahrnuje všechny náklady na půjčku, které zaplatíte za rok (úrok, poplatek za uzavření, poplatek za vedení atd.).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *