Akční nabídky půjček nekončí

Ani v jarních měsících neskočila snaha bankovních ústavu i nebankovních společností nabízet co nejvýhodnější varianty spotřebitelských úvěrů. Určitě se tak před podpisem smlouvy vyplatí porovnat si nabídky více poskytovatelů a vybrat si takovou, jejíž podmínky vám nejlépe vyhovují, tedy buď:

  • nižší úrok i RPSN a tím i celková uhrazená částka
  • nízké měsíční splátky
  • speciální bonus při využití jiného finančního produktu
  • možnost odložit si bezplatně jednu či více splátek
  • odpuštění poplatků za uzavření smlouvy i za předčasné splacení

Hledejte různé akční nabídky, které mohou úvěr podstatně zlevnit, ale ani u nich nezapomínejte přečíst veškeré podmínky, včetně důvodů, proč akční nabídku získat nemusíte.

ZONKY GARANTUJE VÝHODNĚJŠÍ PŮJČKU NEŽ V BANCE

Nejpopulárnější P2P platforma u nás je ZONKY. Momentálně garantuje zájemcům o půjčky, že získají výhodnější úrok než v bance, a to už od 3,99 %. Žádost o půjčku lze navíc snadno vyřídit online z domova za pár minut a půjčit si můžete do výše 0,5 mil. korun až na 84 měsíců.

HOME CREDIT VRACÍ ČTVRTINU ÚROKŮ

Home Credit své akční nabídky často mění. Momentálně u svých půjček nabízí bonus v podobě vrácení ¼ úroků při řádném splácení. Úroky vyplácí průběžně, a to vždy po 12 uhrazených splátkách. Půjčit si tak lze 10 000 až 250 000 Kč na 12 až 96 měsíců. Vedení účtu, mimořádná splátka i předčasné splacení celé půjčky je zdarma. Za drobný měsíční poplatek si můžete objednat pojištění, nebo další doplňkové služby, například změnu výše a počtu splátek, nebo odložení splátek.

BANKY SPOJUJÍ ÚVĚRY S DALŠÍM PRODUKTEM

Většina bank nabízí výhodnější podmínky za aktivní využívání dalších bankovních produktů, nejčastěji osobních účtů a pojištění úvěru. Při aktivním používání běžného účtu a sjednání pojištění tak v UniCredit Bank můžete získat slevu na úrokové sazbě ve výši 2 % p. a. Presto půjčka se poskytuje až do výše 1 mil. korun se splatností 3 až 120 měsíců a s úrokem od 5,4 % p. a.

Minutová půjčka od Equa bank má aktuálně RPSN (roční procentní sazbu nákladů) už od výše 5,9 % a úrok od 5,7 % p. a. Je zcela bez poplatků při zřízení, v průběhu i při předčasném splacení a umožňuje také bezplatně změnu data splácení.

Česká spořitelna stále nabízí možnost odpuštění až 15 splátek, pokud si klient vezme novou půjčku, nebo si nechá již existující úvěry zkonsolidovat, a zároveň bude celková doba splácení minimálně 24 měsíců. Půjčit si je tak možné částku 20 000 až 700 000 Kč na 12 až 120 měsíců a s úrokem od 5,90 % p. a. Komerční banka nabízí také akční úrokovou sazbu už od 5,9 % p. a.

Raiffeisenbank nabízí Rychlou půjčku s bonusovou sazbou 4,9 % při řádném splácení, a to až do výše 700 000 na 6 až 96 měsíců. Ne vždy jsou ale akční nabídky nabízeny všem a vaše nabídka se tak o d nejvýhodnější může dost lišit. Proto Moneta Money Bank garantuje u všech půjček Expres Plus nad 200 tisíc korun pevnou úrokovou sazbu ve výši 6,9 % p. a. Air bank nabízí půjčku zcela bez poplatků s úrokem od 4,9 % p. a., splatností 6 až 96 měsíců a do výše až 900 000 Kč.

Při porovnávání nabídek dejte pozor, abyste nezaměnili úrok a RPSN. Pro porovnání různých nabídek je směrodatnější RPSN, které zahrnuje všechny náklady na půjčku, které zaplatíte za rok (úrok, poplatek za uzavření, poplatek za vedení atd.).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *